×

Error message

Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1389 of /home/fingermk/public_html/lagagrolider.mk/includes/bootstrap.inc).

Фестивал на Пиперката

Прв Фестивал на пиперката во Кривогаштани на кој што на 20 штандови на кои производители на пиперки и на производи од пиперки од познатата кривогаштанска капија, ги промовираа своите производи.Проследете дел од атмосферата на следниот линк