×

Error message

Deprecated function: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in include_once() (line 1389 of /home/fingermk/public_html/lagagrolider.mk/includes/bootstrap.inc).

ЕУ низ објективот на жителите од руралните средини

Истражување на јавното мислење и ставовите на
жителите на руралните средини за процесот на интеграција на нашата држава во Европската Унија